Nedan lista är vår lagerlista av dukar som vi säljer ut till rabatterat pris.
Vänligen kontakta oss för mer information och pris.


Kvalitet:Mesh nr:Tråddiameter, mm:Masköppning, mm:Bredd rulle, mm:
AISI 3044,21,05,01000
AISI 304350,220,501000
AISI 304360,20,52000
AISI 304500,210,32000
AISI 304730,10,251000
AISI 3041500,0650,1041524
AISI 30440,8 5,5 *svetsat nät 1200
AISI 316700,160,201220